Nowy rok szkolny

Drodzy Rodzice!

Nowy rok szkolny rozpoczynamy 01.09.2023r. (piątek). Jest to dla przedszkola normalny dzień pracy, dlatego prosimy przyprowadzić dzieci do godziny 8:30 ( o godz.9:00 jest śniadanie).

Listy z podziałem na grupy będą wywieszone w wejściu do przedszkola od poniedziałku 28.08 br.

Prosimy, aby wszystkie dzieci przyniosły pantofle na przebranie (podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka). Dla dzieci z grup Biedronki i Motylki ( 3 i 4 latki) należy przynieść kocyk oraz poduszkę w podpisanym materiałowym worku. Zalecamy także zaopatrzyć dzieci w dodatkowy komplet ubrań i bieliznę na zmianę, które pozostawiamy w szatni.

Wszystkie informacje oraz dokumenty zostaną przekazane przez nauczycielki w grupach. Zebranie organizacyjne odbędzie się w pierwszym tygodniu września.

Prosimy zabrać dobry humor 🙂 i do zobaczenia 01.09 🙂