#SzlachetnaPaczka

szlachetna

Serdecznie prosimy wszystkich rodziców o wsparcie akcji pt. „Szlachetna Paczka”.

Nasze przedszkole wzięło pod swoje skrzydła jedną z rodzin boleśnie doświadczoną przez los.

Pani Joanna (40 l) po śmierci męża samotnie wychowuje troje dzieci: Kacpra (21 l), Martynę (17 l) i Karolinę (16 l). Na co dzień mama pracuje w lesie przy malowaniu drzew. Kacper pomaga finansowo podejmując prace dorywcze i sezonowe. Córki uczęszczają do technikum oraz liceum, w przyszłości chciałyby pójść na studia. Rodzina jest bardzo zżyta i wspiera się wzajemnie. Pani Joanna marzy, aby zapewnić dzieciom jak najlepszy start w przyszłość.

Pomimo własnych codziennych problemów, postarajmy się wyciągnąć pomocną dłoń do ludzi bardziej potrzebujących.

ZBIÓRKA PACZKI ODBYWAĆ SIĘ BĘDZIE  DO 08.12.2022 R.

NAJWAŻNIEJSZE POTRZEBY:

1. Środki czystości

Zakup środków czystości bardzo podreperowałby codzienny budżet rodziny

1. Żywność trwała

Przy obecnych cenach rynkowych zakup podstawowych produktów żywnościowych jest dużym wydatkiem dla rodziny

1. Biurko dwuosobowe+dwa krzesła biurkowe

Dziewczyny są w wieku szkolnym i potrzebują lepszych warunków do nauki. Obecnie rodziny nie stać na samodzielny zakup sprzętu.

Poza najważniejszymi potrzebami można wesprzeć rodzinę również w zakresie:

Odzież i obuwie: Joanna kurtka (Przejściowe) Rozmiar: S, Martyna: kurtka (Zimowe) Rozmiar: M,

Karolina: kurtka (Zimowe) Rozmiar: S.

Joanna: Adidasy Rozmiar: 38.

Wyposażenie mieszkania:

Pościel (poszwy, prześcieradło rozmiar 160×200), koc.

Specjalne upominki: kosmetyki dla dziewczyn- do ciała do włosów, perfumy dla Kacpra.

Można również składać wolne datki, które

zostaną przeznaczone na zakup brakujących rzeczy.

Całe przedszkole wraz z personelem jest zaangażowane

w pomoc rodzinie Pani Joanny, dlatego prosimy o wsparcie nas w tym szczytnym celu.

Wszelkie pytania i wątpliwości prosimy zgłaszać

do nauczycielek grup. Liczy się nawet

najmniejsza pomoc.

DZIĘKUJEMY!!