Rok szkolny 2022/2023

Drodzy Rodzice!

Zapraszamy  01.09.2022 po wakacyjnej przerwie. Jest to dzień, w którym pracujemy normalnie, dlatego prosimy o przyprowadzenie dzieci w zadeklarowanych godzinach. Prosimy, aby dzieci przyniosły pantofle, ubranko do przebrania, które zostanie w szatni w razie potrzeby. Przedszkolaki z grup Biedronki, Motylki i Kaczuszki po obiedzie odpoczywają, dlatego prosimy o przyniesienie kocyka i poduszki spakowane w materiałowym worku (wszystko podpisane imieniem i nazwiskiem dziecka).  Resztę informacji udzielą nauczycielki w grupach. Zebranie organizacyjne odbędzie się w pierwszym tygodniu września ( informacja o dacie i godzinie zostanie umieszczona na stronie Internetowej oraz głównych drzwiach przedszkola).

Podział na grupy będzie dostępny w ostatnim tygodniu sierpnia.

Życzymy udanych ostatnich tygodni wakacji i do zobaczenia 01.09. :)

To Top