UWAGA WAŻNE!!

DRODZY RODZICE,

w związku z planowaniem otwarcia przedszkoli dla osób niezbędnie potrzebujących opieki dla dzieci , prosimy o zapoznanie się z pytaniami oraz kryteriami, które należy spełniać (wg wytycznych MEN):

– miejsce pracy rodzica, ponieważ w pierwszej kolejności opiekę należy zapewnić  rodzicom: zatrudnionym w służbie zdrowia, służbach mundurowych,  , w handlu lub  przedsiębiorstwie produkcyjnym realizującym zadania związane z zapobieganiem,przeciwdziałaniem i zwalczaniem CPOVID-19,

– w jakich godzinach dany rodzic potrzebuje zapewnienia opieki w przedszkolu dla swojego dziecka tzn. od godz. do godz.

 

Przedszkola nie są przygotowane na otwarcie 06.05.2020 r. Termin otwarcia przedszkola zostanie podany po podjęciu decyzji przez  Wójta Gminy Wilkowice.

 

Informacje zwrotne prosimy przesłać najpóźniej do niedzieli 03.05.2020 r do godz. 18:00 na podane poniżej adresy e-mail. Brak informacji ze strony rodzica traktowany jest jako brak potrzeby zapewnienia opieki dziecku w przedszkolu.

 

BIEDRONKI – dagmarawolniak@wp.pl

MOTYLKI – janulam@o2.pl

KACZUSZKI – dorota0807@onet.pl

PSZCZÓŁKI – danutka07@gmail.com

ŻABKI – mariola.dusinska@gmail.com

SMERFY – paulaskarb@wp.pl

To Top