szlachetna-paczka

SZLACHETNA PACZKA-DZIĘKUJEMY!!

„W SZLACHETNEJ PACZCE budujemy świat, w którym ludzie nie są na siebie obojętni, wręcz przeciwnie  – są względem siebie solidarni, kieruje ich duch braterstwa, wyrażony zdaniem: „Jeden za wszystkich,  wszyscy za jednego!”.

Z całego serca pragniemy podziękować wszystkich ludziom dobrego serca, którzy zdecydowali się włączyć w pomoc wybranej przez nas rodzinie. Po raz kolejny przekonaliśmy się, iż otaczają nas ludzie, którzy nie są obojętni na ludzką krzywdę, a często sami borykają się z codziennymi trudnościami. Wspaniale było zobaczyć uśmiech oraz błysk nadziei w oczach obdarowanej rodziny. Z pewnością ich święta będą o wiele radośniejsze i wyjątkowe.

Jeszcze raz składamy serdeczne podziękowania oraz życzenia zdrowych, spokojnych i pełnych nadziei Świąt Bożego Narodzenia od Jerzego, Ewy, Wojtusia i Artura.


img_2056img_2071

To Top