Gimnazjalne Mikołajki u Smerfów!

W dniu 10.12.15r dzieci z grupy VI (Smerfy), uczestniczyły w „Mikołajkach” zorganizowanych przez społeczność gimnazjalną. Pod okiem organizatorów p. Dzielędziaka i p. Duszy oraz w asyście elfów Mikołaja (Gimnazjalistów), przedszkolaki brały udział w grach i zabawach zorganizowanych na hali sportowej (GOSIR). Najmłodsi w parach, przechodzili przez poszczególne stacje, gdzie rzucali do celu, do kosza, grali w hokeja, kręgle, czy piłkę nożną. Przy każdym zadaniu i ćwiczeniu dzieci bawiły się wspaniale, pokonywały swoje słabości i cieszyły się z małych sukcesów. Na koniec Smerfy musiały pokonać tor przeszkód, gdzie na mecie czekała na każdego słodka niespodzianka, przygotowana przez starszych kolegów. Przedszkolaki świetnie bawiły się z Gimnazjalistami i z niecierpliwością czekają na kolejne spotkania integracyjne. Serdeczne podziękowania kierujemy organizatorom p. Dzielędziakowi i p. Duszy, a także starszym kolegom.

Przedszkolaki i Wychowawcy.

Zapraszamy do galerii zdjęć: Gimnazjalne Mikołajki u Smerfów

To Top