Nowe kody do płytoteki

Drodzy Rodzice, drogie dzieci , przekazujemy kolejny kod do płytoteki na stronie bliżej przedszkola.

Aby skorzystać z kodu, należy:

Wejść na stronę „Moja płytoteka”
https://blizejprzedszkola.pl/moja-plytoteka,
wpisać kod bpkwiecien w polu Dodaj kod, który odblokuje dostęp do płyty Bliżej przedszkolna pięciolinia | piosenki na kwiecień.
*Jeśli nie są Państwo zalogowani na stronie www.blizejprzedszkola.pl, system automatycznie wygeneruje prośbę o dokonanie rejestracji. Proces trwa bardzo krótko, a rejestracja jest bezpłatna. Dostęp do płyty jest możliwy wyłącznie po zalogowaniu.

Informujemy, że pełne wersje utworów z powyższego albumu zostały udostępnione w serwisie „Moja płytoteka” bez konieczności wnoszenia opłaty ze względu na przerwę w pracy przedszkoli. Po unormowaniu się sytuacji albumy z kolejnych numerów miesięcznika nie będą w ten sposób udostępniane.

To Top