24 Listopada tj. wtorek, w naszym przedszkolu obchodzić będziemy: „Dzień Pluszowego Misia”, by w pełni uczcić to wspaniałe święto, zachęcamy, aby wszystkie dzieci przyniosły w tym dniu do
24 Listopada tj. wtorek, w naszym przedszkolu obchodzić będziemy: „Dzień Pluszowego Misia”, by w pełni uczcić to wspaniałe święto, zachęcamy, aby wszystkie dzieci przyniosły w tym dniu do
W dniu 23 listopada tj. poniedziałek br., o godzinie 9.30 grupa Żabek i Smerfów wyjeżdża autokarem do BCK-u na spektakl pt. „Baśnie polskie”. Prosimy o wpłatę 16 zł u nauczycielek
Przypominamy, że „Akcja Reksio” trwa do 27 listopada br., tj. piątek. Dziękujemy!
W miesiącu LISTOPADZIE odpłatność za Przedszkole będzie pobierana u Pani Intendentki w następujących terminach: 12. 11 (czwartek)- 8.00-16.00 13. 11 (piątek)- 7.30-15.00 16. 11(poniedziałek)- 8.00-14.30 Dziękujemy!
Drodzy rodzice! W związku ze zbliżającą się zimą, nasze Przedszkole włącza się do akcji pomocy kotom i psom ze schroniska „Reksio” w Bielsku-Białej. Bardzo prosimy o przynoszenie suchej karmy oraz
W naszej galerii można oglądnąć zdjęcia z wyjazdu przedszkolaków do GOK-u w Bystrej, gdzie odbyło się przedstawienie pt. „Spotkanie z filharmonią”. Zachęcamy również do śledzenia pozostałych albumów, a także galerii
26 października br., tj. poniedziałek w godzinach dopołudniowych, będą robione zdjęcia wszystkim dzieciom przez fotografa. Prosimy, aby w tym dniu ubrać dzieci stosownie wg uznania rodziców. Dzięujemy.
22 października br. wszystkie dzieci wyjeżdżają do Bystrej do Gminnego Ośrodka Kultury na spektakl pt. „Spotkanie z filharmonią”. Śniadanie w tym dniu będzie o godz. 8.50, wyjazd autokarami o godz.
We wtorek 13 października nasze przedszkole odwiedził teatrzyk z przedstawieniem pt. ” Przygody kapryśnej księżniczki”. Dzieciom bardzo podobały się piękne stroje, w których występowali aktorzy, oraz bajkowe postacie smoka, księżniczki,