„Jestem sobie przedszkolaczek” piosenka

Jestem sobie przedszkolaczek,nie grymaszę i nie płaczę,na bębenku marsza gram,ram tam tam, ram tam tam.

Mamy tu zabawek wiele,razem bawić się weselej,bo kolegów dobrych mam,ram tam tam, ram tam tam.

Mamy klocki, kredki, farby,to są nasze wspólne skarby,bardzo dobrze tutaj nam,ram tam tam, ram tam tam.

Kto jest beksą i mazgajem,ten się do nas nie nadaje,niechaj w domu siedzi sam,ram tam tam, ram tam tam.

„Krasnoludki” piosenka

My jesteśmy krasnoludki,hopsa sa, hopsa sa,pod grzybkami nasze budki,hopsa sa, hopsa sa,jemy mrówki, żabkie łapki,oj tak tak, oj tak tak,a na głowach krasne czapki,to nasz, to nasz znak.

Gdy ktoś zbłądzi, to trąbimy,trutu tu, trutu tu,gdy ktoś senny, to uśpimy,lulu lulu lu,gdy ktoś skrzywdzi krasnoludka,ajajaj, ajajaj,to zapłacze niezabudka,uuuuu.

gdy ktoś zbłądzi, to trąbimy,trutu tu, trutu tu,gdy ktoś senny, to uśpimy,lulu lulu lu,gdy ktoś skrzywdzi krasnoludka,ajajaj, ajajaj,to zapłacze niezabudka,uuuuu.

,,Trzy słowa’’ – wiersz

Są trzy czarodziejskie słowa powiedziała mądra sowa. Pierwsze słowo to DZIĘKUJĘ, niech go nigdy nie brakuje. Drugie słowo wam ogłoszę, to magiczne słowo PROSZĘ. I PRZEPRASZAM – trzecie z nich. Nie wstydź się używać ich.