Podział dzieci na grupy na rok szkolny 2017/2018

Grupa Biedronki

1. Bąk Adam

2. Czuba Zuzanna

3. Dobija Marek

4. Dusza Miłosz

5. Gala Jan

6. Gowin Ksawery

7. Hudecki Maksymilian

8. Hułyk Oskar

9. Jagodzińska Emilia

10. Janosz Julia

11. Kijanka Szymon

12. Kubiak Oskar

13. Łaciak Oliwier

14. Nadolny Mikołaj

15. Polak Wiktor

16. Sadowska Aleksandra

17. Skoczylas Dariusz

18. Słonka Lena

19. Syty Zuzanna

20. Ślusarczyk Miłosz

21. Terepko Michał

22. Tomaszek Maja

23. Wolniak Emilia

24. Zimoń-Laing Emma


Grupa Motylki

  1. Chmura Nikola
  2. Czech Wojciech
  3. Dębiński Filip
  4. Gębala Maria
  5. Hańderek Michał
  6. Jachnicki Jan
  7. Jaroszek Robert
  8. Kastelik Kazimierz
  9. Kiss Dorian
  10. Kozielec Oskar
  11. Kozioł Bartłomiej
  12. Krajewski Antoni
  13. Kruczek Tymoteusz
  14. Loranc Magdalena
  15. Łaciak Jagoda
  16. Łukaszek Michał
  17. Malewski Filip
  18. Mynarski Marcel
  19. Nicpońska Wiktoria
  20. Nowak Adrian
  21. Paleta Nataniel
  22. Szydłowki Kajetan
  23. Wawak Kacper
  24. Wrzaszcz Nataniel

Grupa Krasnoludki

  1. Białek Daniel
  2. Damek Jan
  3. Damek Rafał
  4. Damek Szymon
  5. Duraj Marlena
  6. Fabrowicz Wiktoria
  7. Gala Franciszek
  8. Janik Liliana
  9. Klaczak Tomasz
  10. Laprus Julia
  11. Lazar Marcel
  12. Łaciak Tymoteusz
  13. Mosingiewcz Marianna
  14. Polak Laura
  15. Puchała Bartłomiej
  16. Rączka Mikołaj
  17. Rączka Milena
  18. Romaniak Mateusz
  19. Rusin Kacper
  20. Stopka Nadia
  21. Szulc Antoni
  22. Tobiasz Filip
  23. Wrzaszcz Wiktoria
  24. Zioło Alicja
  25. Zoń Aleksandra

Grupa Pszczółki

  1. Chrobak Jakub
  2. Duraj Dawid
  3. Ewertowski Sebastian
  4. Gasek Szymon
  5. Gawryś Zuzanna
  6. Gębala Michał
  7. Gilge Oliwia
  8. Gugulska Karolina
  9. Hankus Kinga
  10. Horwat Oskar
  11. Krajewski Oliwier
  12. Kruczek Konrad
  13. Marekwica Jan
  14. Mędrzak Kamil
  15. Nowak Piotr
  16. Pawlik Łukasz
  17. Pawlusiak Jan
  18. Sendecki Łukasz
  19. Stawinoga Emilia
  20. Szymlak Szymon
  21. Ślusarczyk Tobiasz
  22. Topor Natalia
  23. Waszkowska Emilia
  24. Wrzeszcz Karolina
  25. Wójcik Paulina

Grupa Żabki

  1. Basiura Dawid
  2. Caputa Rafał
  3. Chmura Marcelina
  4. Czader Julia
  5. Czekaj Artur
  6. Dobija Alicja
  7. Duraj Aleksandra
  8. Duraj Alicja
  9. Dutka Igor
  10. Górny Adam
  11. Hańderek Miłosz
  12. Kania Michał
  13. Klyta Magdalena
  14. Kozioł Filip
  15. Kubik Mateusz
  16. Łaciak Igor
  17. Łośniak Jakub
  18. Piątkowski Filip
  19. Ramza Konrad
  20. Słonka Alicja
  21. Szkup Alicja
  22. Waligóra Dawid
  23. Wandzel Lena
  24. Wiśniowski Fabian
  25. Zimoń-Laing Samuel

Grupa Smerfy (Oddział w Szkole Podstawowej)

  1. Bednaruk Szymon
  2. Caputa Rafał
  3. Dębińska Amelia
  4. Dobija Maja
  5. Dziącko Piotr
  6. Galas Mateusz
  7. Jasiczek Maja
  8. Joneczko Zofia
  9. Kamińska Martyna
  10. Kosiński Patryk
  11. Kowol Jan
  12. Kruczek Oliwia
  13. Kubica Zofia
  14. Łośniak Julia
  15. Łukaszek Małgorzata
  16. Ryszka Magdalena
  17. Marek Szymon
  18. Męcner Julia
  19. Mizera Julia
  20. Puda Igor
  21. Szydłowska Michalina
  22. Zuziak Amelia
  23. Żydaczewski Wiktor
To Top