Lista dzieci przyjętych do przedszkola

 

 

                                                                                                            

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w rekrutacji uzupełniającej w Publicznym Przedszkolu w Wilkowicach

 

  1. Lista kandydatów przyjętych uszeregowana w kolejności alfabetycznej:

 

2009 r.

1.      Dębiński Mikołaj

2.      Jachnicka Julia

3.      Kanik Kajetan

4.      Wachowicz Patrycja

2010 r.

1.                 Adamczyk Zofia

2.                 Galica Mateusz

3.                 Miś Patryk

4.                 Nęckiewicz Filip

2011 r.

1.                 Dybczak Sandra

2.                 Nowak Mikołaj

3.                 Robak Julia

4.                 Szydłowska Michalina

  1. Lista kandydatów nieprzyjętych uszeregowana w kolejności alfabetycznej:

 

2010 r.

1.                 Grzybek Lena

2011 r.

1.                 Nikiel Helena

2012 r.

1.                 Górny 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Lista kandydatów przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu rekrutacyjnym w Publicznym Przedszkolu w Wilkowicach

 

 

 

  1. Lista kandydatów przyjętych uszeregowana w kolejności alfabetycznej:

 

Rocznik 2009                                    

 

 

 

  1. Bagnicki Krystian
  2. Białek Bartłomiej
  3. Cury Michał
  4. Czader Paweł
  5. Dziącko Mateusz
  6. Gardias Julianna
  7. Guzik Martyna
  8. Janik Karolina
  9. Kliś Amelia
  10. Kołodziej Fabian
  11. Kowalski Damian
  12. Maliszewska Weronika
  13. Motyka Jakub
  14. Pacek Julia
  15. Pacek Krystian
  16. Pasierbek Amelia
  17. Polak Paweł
  18. Salepa Michał

 

 

 

Rocznik 2010                                            

 

 

 

  1. Borowska Lena
  2. Cenin Antoni
  3. Faber Nikola
  4. Grabska Paulina
  5. Jarosz Maksymilian
  6. Kokot Sebastian
  7. Łagowska Anna
  8. Majiczek Paulina
  9. Masłyka Maja
  10. Procner Filip
  11. Przybyła Julia
  12. Sufczyńska Zuzanna
  13. Szalony Oskar
  14. Tyc Lena
  15. Ziober Kamil

 

Rocznik 2011                                     Rocznik 2012        

 

                                                                                                         

 

  1. Basiura Dawid                                                 1. Duraj Dawid
  2. Caputa Rafał                                                    2. Krajewski Oliwier
  3. Chmura Marcelina                                           3. Kruczek Konrad
  4. Czader Julia                                                     4. Mędrzak Kamil
  5. Czekaj Artur                                                    5. Śleziak Jan
  6. Dobija Alicja
  7. Duraj Aleksandra
  8. Duraj Alicja
  9. Dutka Igor
  10. Galas Mateusz
  11. Górny Adam
  12. Jasiczek Maja
  13. Kamińska Martyna
  14. Kania Michał
  15. Klyta Magdalena
  16. Kolonko Błażej
  17. Kosiński Patryk
  18. Kozioł Filip
  19. Krasny Jakub
  20. Kubik Mateusz
  21. Kwiatek Bartosz
  22. Łaciak Igor
  23. Łośniak Jakub
  24. Łośniak Julia
  25. Łukaszek Małgorzata
  26. Nikiel Krzysztof
  27. Patro Piotr
  28. Piątkowski Filip
  29. Puda Igor
  30. Ramza Konrad
  31. Ryszka Magdalena
  32. Słonka Alicja
  33. Szalony Kacper
  34. Szkup Alicja
  35. Waligóra Dawid
  36. Zimoń- Laing Samuel
  37. Żydaczewski Wiktor

 

 

 

 

 Wszystkie dzieci uczęszczjące do przedszkola w roku szkolnym 2013/2014 kontynuują

wychowanie przedszkolne w roku szkolnym 2015/2015.

 

 

  

 

 

 

 

Losowa fotka

obraz 291_500x375.jpg

Zegarek

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

Odsłon : 54961

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 3 gości