Lista dzieci przyjętych do przedszkola

 

 

 

                                                                                                    

 

 

 

Lista dzieci przyjętych i nieprzyjętych w postępowaniu

rekrutacyjnym w Publicznym Przedszkolu w Wilkowicach

 

 

 

1. Lista kandydatów przyjętych uszeregowana w kolejności alfabetycznej:                                  

 

 

Rocznik 2010

 

1.     Dobija Nikola

 

2.     Dziącko Piotr

 

3.     Hałaczkiewicz Lena

 

4.     Kołodziej Krystian

 

5.     Konior Paweł

 

6.     Słonka Amelia

 

7.     Szymlak Krzysztof

 

8.     Tyc Lena

 

9.     Witek Marcelina

 

10.   Wróbel Martyna

 

 

 

 

 

 Rocznik  2011                                             

 

 

 

1.      Caputa Rafał

 

2.      Chrobak Marcin

 

3.      Dobija Maja

 

4.      Folentarski Igor

 

5.      Joneczko Zofia

 

6.      Kruczek Oliwia

 

7.      Marek Zuzanna

 

8.      Mizera Julia

 

9.      Wandzel Lena

 

10.  Wiśniowski Fabian

 

                                              

 

Rocznik 2012    

 

                                                                                                                           

 

1.      Damek Szymon

 

2.      Damek Rafał

 

3.      Duraj Marlena

 

4.      Gala Franciszek

 

5.      Gasek Szymon

 

6.      Gawryś Zuzanna

 

7.      Gugulska Karolina

 

8.      Jakubiec Kacper

 

9.      Klaczak Tomasz

 

10.  Laprus Julia

 

11.  Łaciak Tymoteusz     

 

12.  Marek Oliwier                                                    

 

13.  Marekwica Jan

 

14.  Miś Tomasz

 

15.  Mosingiewicz Marianna

 

16.  Nowak Piotr

 

17.  Pawlik Łukasz

 

18.  Pawlusiak Jan

 

19.  Polak Laura

 

20.  Puchała Bartłomiej

 

21.  Rączka Mikołaj

 

22.  Rączka Milena

 

23.  Romaniak Mateusz

 

24.  Sendecki Łukasz

 

25.  Stawinoga Emilia

 

26.  Stopka Nadia

 

27.  Szymlak Szymon

 

28.  Tobiasz Filip

 

29.  Topor Natalia

 

30.  Wójcik Paulina

 

31.  Wrzeszcz Karolina

 

32.  Zioło Alicja

 

33.  Zoń Aleksandra

 

 

 

 

 

  1. Lista dzieci nieprzyjętych uszeregowana w kolejności alfabetycznej:

 

 

 

 

 

1.                 Lazar Marcel

 

2.                 Ślusarczyk Tobiasz

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Losowa fotka

obraz 291_500x375.jpg

Zegarek

Content on this page requires a newer version of Adobe Flash Player.

Get Adobe Flash player

Licznik odwiedzin

Odsłon : 72125

Gościmy

Naszą witrynę przegląda teraz 2 gości