Uwaga teatrzyk!!

Drodzy Rodzice! Dnia 11.12.2018 o godz. 9:30 nasze przedszkole odwiedzi teatrzyk objazdowy z przedstawieniem pt. „Trzy małe świnki  „. Prosimy o wpłatę 4 zł u nauczycielek w grupach.

Zobacz więcej
szlachetna-paczka

Szlachetna Paczka!

Nasze przedszkole po raz kolejny włącza się do akcji pt. „Szlachetna paczka” Nasze przedszkole wzięło pod swoje skrzydła jedną z rodzin boleśnie doświadczoną przez los. Pani Monika jest kobietą samotnie wychowującą dwie córki (10, 6 lat). Po latach życia w toksycznym związku, terroryzowana przez uzależnionego od alkoholu partnera postanowiła...

Zobacz więcej

Zdjęcia w przedszkolu!

Drodzy Rodzice! Dnia 03.12.2018 tj. poniedziałek do przedszkola przyjedzie fotograf, który będzie robił zdjęcia dzieciom pt. „Przedszkolak podróżnik  „. Prosimy o ubranie dzieci wg uznania oraz podpisanie zgody u nauczycielek w grupach.

Zobacz więcej

Uwaga teatrzyk!

Drodzy Rodzice Dnia 23.11.2018 tj. piątek nasze przedszkole odwiedzi teatrzyk objazdowy z przedstawieniem pt. „O babci i krasnalu”. Prosimy o wpłatę 4 zł u nauczycielek w grupach.

Zobacz więcej

Teatrzyk!

Drodzy Rodzice, Dnia 08.11.2018 nasze Przedszkole odwiedzi teatrzyk objazdowy Blaszany bębenek z przedstawieniem pt. „Alicja w krainie czarów”. Prosimy o wpłatę 4 zł u nauczycielek w grupie. Dziękujemy.

Zobacz więcej

Teatrzyk!

Drodzy Rodzice. Dnia 15.10 br. nasze przedszkole odwiedzi teatrzyk objazdowy z przedstawieniem pt. „Pan Twardowski”. Prosimy o wpłatę 4 zł u nauczycielek w grupach. Dziękujemy.

Zobacz więcej

Uwaga!

Odpłatność za Przedszkole za miesiąc październik będzie pobierana u Pani Intendentki w następujących terminach : 12.10 (piątek) 08:00-15:00 15.10 (poniedziałek) 7:30-15:00

Zobacz więcej
To Top