REKRUTACJA!

Drodzy Rodzice,

wszyscy kandydaci, którzy złożyli wnioski do Przedszkola Publicznego w Wilkowicach zostali zakwalifikowani w procesie rekrutacji. Lista dzieci  wywieszona jest w przedszkolu na tablicy dla rodziców.

WAŻNA INFORMACJA!

LISTA DZIECI ZAKWALIFIKOWANYCH I NIEZAKWALIFIKOWANYCH NIE  JEST JEDNOZNACZNA Z LISTĄ DZIECI PRZYJĘTYCH I NIEPRZYJĘTYCH, KTÓRA ZOSTANIE WYWIESZONA 23.04.2021r. o godz. 14:00.

Uwaga!

O przyjęciu dziecka do przedszkola decyduje złożenie oświadczenia woli w dniach od 13.04-21.04.2021r. do godziny 16.00. Oświadczenie woli dostępne jest na stronie Internetowej przedszkola w zakładce Rekrutacja, należy wysłać skan lub zdjęcie na adres ppwilkowice@poczta.fm lub  zostawić oryginał w pudełku znajdującym się w wejściu do przedszkola.