Aktualizacja informacji dotyczących pracy przedszkola

Drodzy Rodzice!

W związku z tym, że nadal borykamy się z bardzo dużymi brakami kadrowymi, co wpłynęło na konieczność przeniesienia grupy Smerfów do przedszkola,  zwracamy się do Państwa z prośbą o dalsze  przyprowadzanie tylko tych dzieci, które NIEZBĘDNIE potrzebują opieki. W obecnym czasie grupy są łączone i zapewniane są zajęcia wychowawczo- opiekuńcze. Bardzo prosimy o śledzenie naszej strony Internetowej, na której pojawi się informacja, kiedy przedszkole wróci do pracy w pełnym wymiarze.

W związku z zaistniałą sytuacją tradycyjne spotkanie z Mikołajem nie odbędzie się. Dzieci otrzymają upominki w drugiej połowie stycznia ( po feriach zimowych) podczas balu karnawałowego zorganizowanego w każdej grupie.

Jeszcze raz dziękujemy wszystkim rodzicom za wyrozumiałość. Życzymy wszystkim dużo zdrowia i do szybkiego zobaczenia :)

To Top