UWAGA KOMUNIKAT!!!

Dyrektor Przedszkola Publicznego w Wilkowicach  w związku z planowanym otwarciem przedszkola od 25 maja 2020 roku  i koniecznością przeprowadzenia rekrutacji ze względu na ograniczoną ilość dzieci w przedszkolu (zgodnie z wytycznymi Głównego Inspektora Sanitarnego z 04 maja 2020) prosi rodziców  niezbędnie potrzebujących zapewnienia opieki dla dziecka w przedszkolu  o zapoznanie się z Procedurami zapewnienia bezpieczeństwa w   PP w Wilkowicach w związku z wystąpieniem sytuacji epidemicznej COVID-19 oraz oświadczeniem rodzica dziecka uczęszczającego do PP w Wilkowicach  od 25.05.2020 r.
do odwołania w okresie stanu epidemiologicznego.

Rodzice dzieci spełniający kryteria  opisane we wniosku i zainteresowani zajęciami opiekuńczymi w przedszkolu  proszeni są o odesłanie wypełnionego wniosku na adres email nauczycielek grup najpóźniej do 19 maja 2020 roku.

Informujemy , że w dalszym ciągu prowadzone będzie zdalne nauczanie dla dzieci pozostających w domu.

Mając na uwadze zdrowie i bezpieczeństwo dzieci, personelu przedszkola oraz Was i Waszych Rodzin, prosimy o przemyślane i odpowiedzialne decyzje w tych trudnych dla nas wszystkich czasach.
                                                Pozdrawiamy i życzymy dużo zdrowia!!!

BIEDRONKI – dagmarawolniak@wp.pl

MOTYLKI- janulam@o2.pl

KACZUSZKI – dorota0807@onet.pl

PSZCZÓŁKI- danutka07@gmail.com

ŻABKI- mariola.dusinska@gmail.com

SMERFY-paulaskarb@wp.pl

 

Procedura bezpiczeństwa w Przedszkolu Publicznym w Wilkowicach w związku z COVID-19

Klauzula informacyjna COVID 19-1

Oświadczenie rodzica

To Top