Występ iluzjonisty w naszym przedszkolu!

Dnia 18.09.2019 nasze przedszkole odwiedził iluzjonista Rafał Mulka – półfinalista IV edycji programu „Mam talent” oraz twórca Beskidzkiego Teatru Iluzji. Pan Rafał wprowadził nas w świat magii i czarów. Pokaz iluzji dla najmłodszych to niezwykłe wydarzenie rozwijające wyobraźnię, budzące ciekawość i pobudzające zmysły młodego widza. Dzieci nie tylko dowiedziały się do czego służy czarodziejska różdżka i jak z nią czarować , ale także nauczyły się kilku trików, które rozwijają  koordynację ruchowo przestrzenną i wyobraźnię, lecz przede wszystkim z zachwytem  podziwiały profesjonalne efekty magiczne, takie jak zjawiskowe wyczarowanie śniegu, latający stół oraz  rozdzielanie i lewitację tułowia. Podczas 40 -to minutowego przedstawienia dzieci czynnie uczestniczyły w pokazie, wspólnie z iluzjonistą ćwiczyły zręczność asystując w prezentowanych sztuczkach magicznych. Na pewno  ten wspólnie spędzony zaczarowany czas na długo pozostanie w ich wspomnieniach.

Zapraszamy do galerii

To Top