Ostatnie wydarzenia w naszym przedszkolu!

       W ostatnim czasie nasze Przedszkolaki miały okazję uczestniczyć w wielu uroczystościach przedszkolnych oraz różnego rodzaju spotkaniach. Pierwszą z atrakcji, na którą dzieci z niecierpliwością oczekiwały był Dzień Dziecka. Dmuchańce, zabawy przy muzyce oraz czas spędzony w ogrodzie przedszkolnym, sprawiły wszystkim wiele radości i z pewnością pozostawiły niezapomniane wspomnienia.

P1020708P1020740

P1020686

 

          Ogromną niespodzianką dla wszystkich dzieci była również wizyta strażaków.  Podczas spotkania zaprezentowano nam wóz strażacki, jego wyposażenie, a każdy przedszkolak mógł wejść do środka i poczuć się jak prawdziwy strażak!  Na zakończenie, dzieci mogły ubrać hełm i użyć węża strażackiego. Jednak najwięcej radości sprawiła mgiełka wodna, która ochłodziła wszystkich w ten upalny dzień.

 

P1020821

CAM06097

 

           

       

 

 

 

 

 

 

 

 

   W naszym przedszkolu pojawił się również iluzjonista, który oczarował nas swoimi sztuczkami, a także żartami. Znikające chusteczki, łamiące się różdżki czy mnożące się piłeczki, to tylko nieliczne z atrakcji, które zapewnił nam Pan Krystian. Tę wizytę z pewnością zapamiętamy, jako wyjątkową i magiczną!

 

CAM06177CAM06199

        Jak co roku, największym wydarzaniem, które odbyło się w naszym przedszkolu był Piknik Rodzinny, podczas którego świętowaliśmy Dzień Mamy i Taty. Pogoda nam dopisała, a występy wszystkich grup wypadły doskonale! Rodzice wraz z dziećmi mogli skorzystać z wielu przygotowanych atrakcji np. losowanie fantów, licytacje wspaniałych nagród, malowanie twarzy, grill oraz animacje Pana Olka, w takt muzyki granej przez Pana Mirka. Mamy nadzieje, że wszyscy świetnie się bawili i do zobaczenia za rok!

 

51

 

19

   5

          Ostatnią z atrakcji, w której uczestniczyły wszystkie przedszkolaki było spotkanie z pieskiem policyjnym- Korą oraz jego przewodnikiem Panem Dawidem. Dowiedzieliśmy się na czym polega praca zwierzaka, przypomnieliśmy sobie również zasady zachowania w niebezpiecznych sytuacjach. Na zakończenie, każdy mógł przywitać się z Korą i podziękować za miłe spotkanie.

 

CAM06266 CAM06228

 

 

 

 

 

 

 

 

Zdjęcia z wszystkich wydarzen można obejrzeć w galerii: Wydarzenia przedszkole

To Top