Zakończenie roku u starszaków.

22 czerwca odbyło się zakończenie roku u starszaków. Dzieci odchodzące do szkoły zostały uroczyście pożegnane przez swoich kolegów z grupy oraz przez pozostałe dzieci z przedszkola. Każda grupa przedstawiła krótki program artystyczny, a dzieci z którymi się żegnaliśmy podziękowały nauczycielkom oraz całej obsłudze przedszkola. Pani Dyrektor wręczyła pamiątkowe dyplomy i książki. Po zakończeniu części oficjalnej, zostały wręczone nagrody dla dzieci, które w trakcie całego roku szkolnego uzbierały najwięcej baterii i makulatury. Dziękujemy wszystkim którzy zaangażowali się w te akcje i zachęcamy do ponownego wzięcia udziału w przyszłym roku szkolnym.

Zapraszamy do odwiedzenia galerii ze zdjęciami z tego wydarzenia: Zakończenie roku u starszaków