Piknik przedszkolny-podsumowanie.

Dnia 14 czerwca w naszym przedszkolu odbył się Piknik Rodzinny z okazji Dnia Mamy i Taty. Dla każdego rodzica najważniejszym punktem programu był występ dzieci z każdej grupy wiekowej z programem artystycznym przygotowanym przez nauczycielki. Pomimo niesprzyjającej pogody w trakcie występu przedszkolaki dzielnie się spisały. Po zakończonym występie dzieci wręczyły rodzicom upominki i wspólnie spędzały czas w ogrodzie przedszkolnym. Wszyscy przybyli goście mogli spróbować pysznych ciast, a także spędzić mile czas przy grillu i muzyce. Pan Olek oraz Pan Mirek zapewnili nam wiele atrakcji w postaci konkursów, licytacji, wspólnych tańców i animacji. W ogrodzie przedszkolnym na wszystkie dzieci czekało malowanie twarzy, przejażdżka na kucykach oraz balonowe zwierzaki. Jedną z głównych atrakcji pikniku była loteria fantowa, która nie mogłaby się odbyć bez wsparcia rodziców oraz sponsorów.

Jeszcze raz serdecznie dziękujemy wszystkim, którzy włączyli się w pomoc w organizacji tego przedsięwzięcia, upieczenie ciast, pomoc w składaniu ławek i namiotów, przyniesienie fantów.

Chcielibyśmy również wyróżnić głównych sponsorów pikniku, którymi byli:

-chłodnia „Kraus”- Łodygowice;

-zakłady mięsne „DUDA”- Chybie;

-sklep warzywny „Jarzynka”- Wilkowice;

-piekarnia-cukiernia „Czader”- Wilkowice;

-firma „Grześkowiak”- Kórnik;

– „Spółdzielnia Bystrzanka”- Bystra;

-firma „Wikpol”-Wilkowice;

-firma „Prosperplast”- Rybarzowice;

-Ośrodek Wypoczynkowy „Zapalenica”- Szczyrk;

-Monika, Mariusz Nowak – firma „Inoma- biuro projektów, wycen i ekspertyz”;

-Ewa, Mateusz Romaniak- firma „Azalia”- Wilkowice

-Edyta, Łukasz Rączka- firma „Jasno, ciemno”- Wilkowice

-Aleksander Trojak

Ogromnie cieszymy się, iż pomimo niesprzyjającej pogody podczas otwarcia imprezy, wielu rodziców i gości postanowiło pozostać na dalszej części pikniku i świetnie się bawić.

DZIEKUJEMY!!!

Zapraszamy do galerii: Piknik