„DZIEŃ DZIECKA W GIMNAZJUM”

DZIEŃ DZIECKA W GIMNAZJUM”

W dniu 1.06.2016r (Dzień Dziecka) grupa VI, mieszcząca się przy gimnazjum, została zaproszona na Halę GOSiR, gdzie odbywały się gry i zabawy dla najmłodszych. Głównymi organizatorami imprezy był pan Dzielędziak oraz Gimnazjaliści. Na sali, dzieci miały okazję brać udział w ciekawych zajęciach sportowych, gdzie liczyło się współzawodnictwo, szybkość, zwinność, spryt oraz ciekawa zabawa. Przechodząc przez poszczególne stacje, dzieci rywalizowały w parach, o jak najlepsze wyniki sportowe. Po świetnej zabawie, zostaliśmy poczęstowani truskawkami. A na koniec, uczestniczyliśmy w krótkim pokazie językowym, zorganizowanym w ramach Dnia Języków Obcych przez nauczycieli języka angielskiego i niemieckiego. Dzień upłynął Nam bardzo szybko i atrakcyjnie. Przez cały czas towarzyszyła nam cudowna atmosfera i jeszcze długo będziemy wspominać świetną zabawę. Serdeczne podziękowania kierujemy wszystkim osobom, które przyczyniły się do organizacji gier i zabaw z okazji naszego święta – Dnia Dziecka.

dzien dziecka dzien dziecka1

dzien dziecka2