Pieśń Patriotyczna-wyniki.

W dniu 26.11.15 r. grupy starsze: Pszczółki, Żabki i Smerfy, brały udział w XVI Przeglądzie Pieśni Patriotycznej im. M. Papiurek. W etapie parafialnym, gdzie oprócz naszego Przedszkola wzięły udział dzieci z Niepublicznego Przedszkola Zgromadzenia Córek Bożej Miłości im. Ludwiki Binder, panowała niezwykle uroczysta i podniosła atmosfera. Dzieci ubrane w odświętne stroje godnie zaprezentowały swoje grupy. Na konkursie każda z grup pięknie zaśpiewała dwie piosenki o tematyce patriotycznej. Pierwsze miejsce zdobyły Smerfy, które będą reprezentowały przedszkole w kolejnym etapie na szczeblu diecezjalnym. Pozostałe miejsca należały do: II miejsce-Żabki, III-Pszczółki, IV – Niepubliczne Przedszkole. Na zakończenie wszystkie dzieci otrzymały wspólny pamiątkowy dyplom oraz słodkości, ufundowane przez Urząd Gminy oraz Sołtysa z Wilkowic.

Jeszcze raz gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

To Top